Lipsa unei trupe de teatru a școlii, obținerea de fonduri pentru costume, decoruri și instalația de sonorizare, reprezintă probleme stringente ale școlii. În aceste condiții, participăm în cadrul proiectului ,,Cross pentru Școli”, sub egida Fundației Comunitare Iași. Persoanele care doresc să sprijine financiar și/sau prin participarea la cross-ul destinat strângerii de fonduri sunt rugate să ia legătura cu responsabilul proiectului, profesorul Radu Filipescu, tel. 0728911803, e-mail filrad@yahoo.co.uk sau să se deplaseze la Școala Gimazială Valea Lupului-Corp A, în intervalul orar 08.00-14.00.

AFIS Teatru pentru tineri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *


8 × noua =

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.